JULIOL 2018


DIMARTS 24 DE JULIOL 2018

18:00 Festes de ENCAMP (Andorra)| LA CUCA DE MIL COLORS  

DIVENDRES 13 DE JULIOL 2018

18:00 EB Xiulet (Sant Joan de Vilatorrada)| CUCA-LLUNA   

DIVENDRES 13 DE JULIOL 2018

15:30 EB Sant Martí (Bcn)| CUCA-LLUNA   

DIVENDRES 13 DE JULIOL 2018

11:30 Escola Torrent d’en Melis (Bcn)| CUCA-LLUNA    

DIJOUS 12 DE JULIOL 2018

11:30 E.B.Reina Violant (Bcn)| LA CUCA DE MIL COLORS 

DIVENDRES 07 DE JULIOL 2018

16:00 E.B.El Petit mon dels nens (Bcn)| CUCA-LLUNA  

JUNY 2018


DIVENDRES 29 DE JUNY 2018

15:30 EB Bellmunt (Bcn)| CUCA-LLUNA  

DIJOUS 28 DE JUNY 2018

15:30 EBM Jupiter (Bcn)| CUCA-LLUNA  

DIMARTS 26  DE JUNY 2018

17:45 Llar d’Infants Drac Magic (Bcn)| CUCA-LLUNA  

DIUMENGE 24  DE JUNY 2018

18:30 FESTA MAJOR de Reus| LA CUCA DE MIL COLORS

DIVENDRES 22 DE JUNY 2018

18:00 C.C.Vallvidrera| LA CUCA DE MIL COLORS

DIMARTS 19 DE JUNY 2018

10:00 JER MONTGRI (Bellcaire de l’Empordà)| LA CUCA DE MIL COLORS

DISSABTE 16 DE JUNY 2018

19:30 Escola Eulalia Bota (Bcn)| LA CUCA DE MIL COLORS

DIVENDRES 15 DE JUNY 2018

18:30 Escola Octavio Paz (Bcn)| LA CUCA DE MIL COLORS

DIVENDRES 15 DE JUNY 2018

16:30 EB Icaria (Bcn)| CUCA-LLUNA  

DISSABTE 02 de JUNY 2018

Tarda Escola BALOO (Bcn)| LA CUCA DE MIL COLORS 

DISSABTE 02 de JUNY  2018

12:00 CASA PETITA (Vilafranca) | CUCA-LLUNA (format de 4)

MAIG 2018


DISSABTE  26 de MAIG 2018

Tarda  Escola Mare NoLA TAXONERA| LA CUCA DE MIL COLORS 

DIVENDRES 25 de MAIG 2018

20:00 EB El Petit Mon dels nens (Sant Andreu)| La Nit Màgica

ABRIL 2018


DILLUNS 23 d’ABRIL 2018

10:00 Escola LA TAXONERA| LA CUCA DE MIL COLORS 

DIUMENGE 22 d’ABRIL 2018

11:00 Escola STA PERPETUA| LA CUCA DE MIL COLORS 

DISSABTE 21 d’ABRIL 2018

13:00 ASSOCIACIÓ FAL.LERA GEGANTERA SAGRADA FAMILIA | LA CUCA DE MIL COLORS 

FEBRER 2018


DIUMENGE 25 de FEBRER 2018

17:00 Hall Auditori de Cornella| LA CUCA DE MIL COLORS 

DIUMENGE 11 de FEBRER 2018

18:00 Casinet de Vilassar de Dalt| LA CUCA DE MIL COLORS de Carnestoltes

DISSABTE 10 de FEBRER 2018

18:00 La Farinera del Clot| LA CUCA DE MIL COLORS de Carnestoltes

DIVENDRES 9 de FEBRER 2018

15:15 Escola Les Palmeres (Santa Coloma)| LA CUCA DE MIL COLORS de Carnestoltes

DIVENDRES 9 de FEBRER 2018

10:00 E.B El Petit Montseny(Breda)| CUCA-LLUNA de Carnestoltes

DIJOUS 8 de FEBRER 2018

15:00 E.B Esquitx (Terrassa)| CUCA-LLUNA de Carnestoltes

DILLUNS 5, DIMARTS 6 i DIMECRES 7  de FEBRER 2017

Ambaixadores rei Carnestoltes, Sants, Hostafrancs i la Bordeta

GENER 2018


DIVENDRES 26 de GENER 2018

17:30 C.Civic Vallvidrera |LA CUCA DE MIL COLORS 

DIMARTS 2 de GENER 2018

17:30 CCivic Sagrada Familia |CUCA-LLUNA

DESEMBRE


DISSABTE 16 de DESEMBRE 2017

12:00 El Corte Ingles, Sabadell|LA CUCA DE MIL COLORS (Caga tío)

18:00 El Corte Ingles, Sabadell |LA CUCA DE MIL COLORS (Caga tío)

DISSABTE 9 de DESEMBRE 2017

12:00 El Corte Ingles, Francesc Macià|LA CUCA DE MIL COLORS (format de tres)

18:00 El Corte Ingles, Frances Macià |LA CUCA DE MIL COLORS (format de tres)

DIVENDRES 8 de DESEMBRE 2017

12:00 El Corte Ingles, Cornellà |LA CUCA DE MIL COLORS (format de tres)

18:00 El Corte Ingles, Cornellà |LA CUCA DE MIL COLORS (format de tres)

DIMECRES 6 de DESEMBRE 2017

18:00 El Corte Ingles, Can Dragó (Bcn) |LA CUCA DE MIL COLORS (format de tres)

DISSABTE 2 de DESEMBRE 2017

12:30h Pç de la Marina amb PALLAPUPAS  | LA CUCA DE MIL COLORS

NOVEMBRE


DIVENDRES 24 de NOVEMBRE 2017
15:30 Escola Salvador Espriu (Sant Feliu de Llobregat) |LA CUCA DE MIL COLORS

DIUMENGE 19 de NOVEMBRE 2017

12:00 h Escola Lavinia (Bcn) | CUCA-LLUNA

OCTUBRE


DIUMENGE 29 d’OCTUBRE 2017
12:00 Casa Elizalde (Bcn) |LA CUCA DE MIL COLORS- La Castanyada

SETEMBRE


DIVENDRES 22 de SETEMBRE 2017
19:00 Pça Francesc Layret (Bcn) |LA CUCA DE MIL COLORS

DISSABTE 16 de SETEMBRE 2017
11:00 Plaça de l’Assamblea de Catalunya| LA CUCA DE MIL COLORS

DIJOUS 7 de SETEMBRE 2017
18:00 Festa Major del Farró (Plaça Flaquer i Mañe Bcn)| LA CUCA DE MIL COLORS

AGOST


DILLUNS 21 d’AGOST 2017
18:30 Festes de Sants (Parc de l’Espanya Industrial)|LA CUCA DE MIL COLORS

DIVENDRES 4 d’AGOST 2017
22:00 Plaça Roquetes | LA CUCA DE MIL COLORS

JULIOL


DIVENDRES 21 de JULIOL 2017
15:30 Escola Mestre Gisbert |LA CUCA DE MIL COLORS

DIVENDRES 14 de JULIOL 2017
20:15 EB El Petit món dels nens | La Nit Màgica

DIVENDRES 14 de JULIOL 2017
18:00h Club d’ESplai El Tricicle. Plaça del Carme (Bcn) | LA CUCA DE MIL COLORS

DIVENDRES 7 de JULIOL 2017
15:30 EB El Petit món dels nens | CUCA-LLUNA

JUNY


DIVENDRES 30 de JUNY 2017
19h Llar Infants Alba (Manresa)  | CUCA-LLUNA

DIVENDRES 30 de JUNY 2017
15:30h EB El Gegant del Pi (Les Franqueses del Valles)  | CUCA-LLUNA

DIMECRES 21 de JUNY 2017
17:30h EL CARGOL (Barcelona) | CUCA-LLUNA

DIMECRES 21 de JUNY 2017
9:30h SAFA (Barcelona) Final de Curs | LA CUCA DE MIL COLORS

DIMECRES 21 de JUNY 2017
11:00h SAFA (Barcelona) Final de Curs | LA CUCA DE MIL COLORS

DISSABTE 17 de JUNY 2017
16:30 Escola Eulalia Bota (Barcelona) Final de Curs | LA CUCA DE MIL COLORS

DIVENDRES 16 de JUNY 2017
19:00h Escola Barrufet (Barcelona) Final de Curs | LA CUCA DE MIL COLORS

DIVENDRES 16 de Juny 2017
16:00 E.B El Mar | CUCA-LLUNA

MAIG


DIUMENGE 21 de MAIG 2017
12:00h (Bruc) | LA CUCA DE MIL COLORS

DIUMENGE 28 de MAIG 2017
15:30h Fabra i Coats (Barcelona) Trobada Gegants escoles de Catalunya | LA CUCA DE MIL COLORS

DISSABTE 13 DE MAIG 2017
16:00 h Esplai Esparver (Sabadell) | LA CUCA DE MIL COLORS

DIVENDRES 12 DE MAIG 2017
17:00 h EB La Caseta (Castellbisbal) | CUCA-LLUNA

DIUMENGE 7 DE MAIG 2017
12:00 h Plaça Esglesia (Cornellà) | LA CUCA DE MIL COLORS